Cieszyńska Giercownia

Forum zrzeszające graczy z Cieszyna i okolic.


#1 2007-08-28 22:50:28

Tao_Silver

Gracz

2298266
Skąd: CIESZYN
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Ogólnie

Panie zamiast tyle na necie siedziec przyszedł byś na LARPa ;pp.

Poważniej to:

Rozmiem poniekąd ten pend ludzi do zakładania wciąż czegoś nowego, ale kolejne forum, kolejne powielanie schematów i tworzenie czegoś wtórnego. Bzyku wiesz ze jest już forum wiślańskie o rpg może tam byśmy się podłączyli albo oni do nas zobaczymy jak sie będzie rozwijac jedno i drugie forum. Przecież celem ma byc chyba zgromadzenie i scalenie graczy z naszych terenów (Czy każde miasto będzie zakładac swoje forum rpgowe? Skoczów Wisła Cieszyn Hażlach itp. ?) ?

Jestem naprawde wielkim zwolennikiem zrzeszenia sie jakoś. Jak wiemy klub umarł i raczej nie ma go po co wskrzeszac może forum zastąpi klub i staniemy się bardziej zwartą społecznością.

Naprawde licze że to forum przetrwa jeśli już zaczeło istniec. Będe się starał ze wszystkich sił pisac i pisac i działac . Powodzenia dla nas wszystkich.

ps. Design twojego forum bardziej mi się podoba ;PP ale..


___________

"Największy ból sprawia ludziom wiedza połączona z bezsilnością." HERODOT
CSC Drama: www.csc.kom.pl    Domowa strona TAO: Darkness

Offline

 

#2 2007-08-28 23:14:33

B.z.y.k

Administrator

3832255
Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Ogólnie

Hmm coś mi się o uszy obiło to wiślańskie forum znajdę ich i zaproszę do wspólnego tworzenia po co mamy siedzieć w osobnych miejscach
Co do klubu właśnie miałem taki zamiar aby zrzeszyć na nowo ta naszą społeczność i odświeżyć pamięć o niektórych grach.
Do dziś pamiętam wspaniałe czasy gdy to graliśmy wspólnie w Magię i Miecz na 3 planszach w 20 osób ehh łezka się kręci teraz by było to wskrzesić -

NEKROMANTA POTRZEBNY OD ZARAZ.


...walka...piwo...sen...

Offline

 

#3 2007-09-18 09:08:26

Tao_Silver

Gracz

2298266
Skąd: CIESZYN
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Ogólnie

Pisze w tym temacie bo chyba pasuje ;-).

Bzyku czy masz jakąś strategie i jakiś plan rozwoju. Nie tylko samego forum ale także klubu lub jakiegoś stowarzyszenia, a może zwykłego spotkania na planszówki w Targowej?

Mam plotki, że ktoś klub chce na nowo stworzyć i inne plotki, że ktoś będzie konwent w CIeszynie robił. Na razie to tylko zalążki pomysłów i nie chce siać trwogi ale chętnie o tym bym podyskutował.


___________

"Największy ból sprawia ludziom wiedza połączona z bezsilnością." HERODOT
CSC Drama: www.csc.kom.pl    Domowa strona TAO: Darkness

Offline

 

#4 2007-09-18 17:34:31

B.z.y.k

Administrator

3832255
Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Ogólnie

Super jestem za i chętnie się dołacze do konwentu czy też planszówkowego spotkania tylko gdzie i kiedy sie spotkamy to się postaram dojść. Jej brakuje mi grania już z Pati teraz w Dungeoniera szpilujemy w dwójkę ale chętnie w targaczu bym zagrał większą grupą

klubu/stowarzyszenia nie ma co na razie robić chyba najpierw niech się ludziska zbiorą a potem się zobaczy na razie tu są pustki i se gadamy tak jeden z drugim


...walka...piwo...sen...

Offline

 

#5 2007-09-20 09:55:38

Tao_Silver

Gracz

2298266
Skąd: CIESZYN
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Ogólnie

No wiesz Bzyku. Od czegoś trzeba zacząć, a my dwaj to myśle dobry początek.

Osób coraz więcej się rejestruje teraz tylko trzeba ich wciągnąć w dyskusje . No i zachęcić do współpracy . Larpów coraz więcej się szykuje, planszówki się szykują, może jakiś wspólny wyjazd na konwent (Wiecie jak to wkreca! Dajcie się namówić! ;p).

Aż do połowy października mam częściowo zajęty każdy weekend, ale potem myśle jakiś KULTcik w Targowej, LARP do Dark Age i ASG... Imprez będzie co nie miara tylko od ludzi zalezy czy zechcą przyjść i się bawić .


___________

"Największy ból sprawia ludziom wiedza połączona z bezsilnością." HERODOT
CSC Drama: www.csc.kom.pl    Domowa strona TAO: Darkness

Offline

 

#6 2007-09-20 16:34:37

B.z.y.k

Administrator

3832255
Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Ogólnie

Kulcik w Targaczu oj super już się doczkać nie mogę :d
A na Dungeoniera zapraszam całkiem fajna rozrywka tak w trzech czterech można poszpilować i sie ciekawie bawić. Co ty na to ?? Są jacyś chętni ?? jeszcze?


...walka...piwo...sen...

Offline

 

#7 2007-10-11 18:37:59

Dracan

Nowy gracz

Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ogólnie

Jest taka sprawa... powstało forum mające na celu zrzeszać społeczność cieszyńskiej gierownicy i wiślańskiego rpg... tym razem na mojej prywatnej domenie, pozawala to na o wiele swobodniejsze edytowanie oprawy graficznej i opcji forum przez administratorów. adres: www.rpgc.dl.pl (rpg cieszyna, dlatego c na koncu, a dl.pl to alias). forum dopiero co powstało, może uda się tym razem osiągnąć cel i zrzeszyć jakoś społeczność RPGowców okolicy?

szczególnie że zaczyna się rada młodzieżowa ustronia interesować tym i pieniądze na różne gry terenowe załatwiać, przyda się w takiej sytuacji jakieś bardziej oficjalne forum dla samej reklamy i informacji...

Offline

 

#8 2007-10-12 10:20:52

Tao_Silver

Gracz

2298266
Skąd: CIESZYN
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Ogólnie

No kurna. Znowu nowe forum?!!?! Ja chyba osiwieje ;/

Oki zgodze się jesli Admini Wiślańskiego i Cieszyńskiego się dogadają,  uzgodnią i przeniosą wątki do ciebie i zamkną stare fora. Inaczej to nie ma sensu!!!!!!!!!!


___________

"Największy ból sprawia ludziom wiedza połączona z bezsilnością." HERODOT
CSC Drama: www.csc.kom.pl    Domowa strona TAO: Darkness

Offline

 

#9 2007-10-12 20:54:10

Dracan

Nowy gracz

Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ogólnie

Takie jest zamierzenie... zresztą... zobacz je sobie...
Wislanskierpg już jest zamknięte jakby co

Offline

 

#10 2007-10-15 08:28:12

Tao_Silver

Gracz

2298266
Skąd: CIESZYN
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Ogólnie

No to ładnie. Widziałem że jest trzech Adminów więc chyba się dogadaliście.

Czy jest możliwość przeniesienia tematów i wątków na twoje forum? Chyba to nie duży problem?


___________

"Największy ból sprawia ludziom wiedza połączona z bezsilnością." HERODOT
CSC Drama: www.csc.kom.pl    Domowa strona TAO: Darkness

Offline

 

#11 2007-10-15 17:39:40

Dracan

Nowy gracz

Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ogólnie

Niestety musiałbym to zrobić manualnie przez kopiowanie postów bo są stosowane różne systemy. Tu punbb tam phpbb by przemo...
Co do postów z wislańskiego RPG to niestety przepadły raz na zawsze (wina serwera) nie można tworzyć kopii zapasowych odpowiednich...
strata to jakieś 380 postów (oba fora) przy czym podobną ilość już teraz po tygodniu użytkowania mamy na nowym forum...

Offline

 

#12 2007-10-15 21:46:56

Tao_Silver

Gracz

2298266
Skąd: CIESZYN
Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Ogólnie

YHYM. No to chociaz zablokujcie tematy na obu forach żebym więcej nie mógł dopisywac ;p ;p ;p.

Przenosze się na rpgc.dl.pl


___________

"Największy ból sprawia ludziom wiedza połączona z bezsilnością." HERODOT
CSC Drama: www.csc.kom.pl    Domowa strona TAO: Darkness

Offline

 

#13 2007-10-16 21:34:08

B.z.y.k

Administrator

3832255
Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: Ogólnie

Tk dogadaliśmy się tak zablokuję i potworze tematy na nowym forum dot gier planszowych i innych


...walka...piwo...sen...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hodwg.pun.pl www.fallenguild.pun.pl www.tirwsg.pun.pl www.nffarmeramy.pun.pl www.mikolajki-inaczej.pun.pl